fbpx

סדנה מבואית שישית של דפ"י!

סדנת מבוא: 14-15/10/2020 במרכז

לאחר 5 סדנאות מבואיות מוצלחות ומרגשות דפ”י מציעים סדנה מבואית נוספת בגישת הדיאלוג הפתוח, והפעם – עם חלק נרחב מהסדנה בעברית!

דיאלוג פתוח היא גישה מערכתית לטיפול במשברים נפשיים אקוטיים בקהילה אשר התפתחה בפינלנד וכיום מוטמעת במדינות רבות ברחבי העולם, ביניהן גם בישראל! טיפול דיאלוגי במצבי משבר שם דגש על שוויוניות, שקיפות וקבלת החלטות משותפת בתהליך הטיפולי.

הסדנה מהווה הזדמנות למתמודדים, בני משפחה ואנשי מקצוע להכיר מקרוב את הגישה!

בשל מגבלות תנועה המתקיימות בבריטניה, אירלנד וישראל, סדנה זו תתקיים בישראל כאשר שתי המורות שלנו, רייצ’ל וואדינגהאם וד”ר איסולט טוואמלי, ינחו את הסדנה מרחוק באמצעים טכנולוגיים. צוות דפ”י ישלים את ההנחיה פנים-אל-פנים ובשפה העברית. אנו סמוכים ובטוחים שיש ברשותנו להפוך חוויה זו לחוויה משמעותית ומצמיחה, ולהוציא את המיטב מהמגבלות שהוטלו עלינו. בנוסף, ומשום שהתנאים החדשים איפשרו לנו, הורדנו את מחיר הסדנה. זוהי הזדמנות חד-פעמית לרכוש ידע יקר ערך וייחודי במחיר אקטרקטיבי במיוחד.

חשוב לנו להדגיש: במידה ומגבלות הקורונה לא יאפשרו לנו לנכוח יחד בחדר אחד, הסדנה תתקיים במלואה בזום. כך או כך, הסדנה תתקיים.

הצטרפו לקהילה הולכת וגדלה של יותר מ-250 איש ואישה שהשתתפו בסדנאות המבואיות שלנו וזכו להכיר ולחוות בעצמם את הדיאלוג הפתוח. להבין את התאוריה, לתרגל את הכלים ולהתחיל בתנועה לעבר טיפול דיאלוגי יותר.

הסדנה תתקיים ב-14-15/10/2020 (ימים ד’ וה’) ב”בית אנוש”, שדרות הצבי 3, רמת גן.

באופן מיוחד – ההרצאות וההנחיה של הסדנה יהיו חלקן בעברית וחלקן באנגלית. כמו כן, המצגות מתורגמות לעברית וכן את רוב התרגולים נקיים בעברית.

מספר המשתתפות-ים מוגבל ל-50. שריינו לכם מקום כעת, לעתים קרובות מסתיימת ההרשמה חודשים לפני מועד הסדנה!

הטבה מיוחדת ל-20 הנרשמים הבאים! מתנה – חבילה הכוללת 2 מאמרים קנוניים בגישת הדיאלוג הפתוח מתורגמים לעברית ו-3 מפגשים מוקלטים מסדרת ‘המקורות הפילוסופים של גישת הדיאלוג הפתוח’ לצפייה ישירה בכל עת. סך כל ערך החבילה: 200 ₪!

ללמוד מהמורות הטובות בעולם

רייצ'ל וודינגהם

פרקטיקנית דיאלוג פתוח, מנחת סדנאות ומרצה

רייצ’ל ידועה בארצה כאקטיבסטית בעלת ניסיון חיים של שמיעת קולות ואשפוזים פסיכיאטריים אשר סללה את דרכה לעשייה מקצועית והסברתית פורצת דרך. לאחר שסיימה  3 שנות לימוד של דיאלוג פתוח בלונדון, היא עבדה כחלק מהצוות הראשון של דיאלוג פתוח בבריטניה, שהעניק טיפול קהילתי ומשברי. רייצ’ל נאמנה של תנועת שומעי הקולות (Hearing Voices Network), ומכהנת כסגנית יו”ר ISPS בריטניה.

תמונה של איסולט טוואמלי

איסולט טוואמלי

פרקטיקנית דיאלוג פתוח, מנהלת צוותים, מכשירה מטפלים בגישה

איסולט היא פסיכולוגית קלינית ומורה להכשרת מטפלים בשיטת הדיאלוג הפתוח. היא מגיעה אלינו מאירלנד, שם היא מובילה שירות דיאלוגי שניתן כחלק ממערך בריאות הנפש למבוגרים (החל מ 2012). איסולט למדה במחזור הראשון להכשרת מנחים בגישת הדיאלוג הפתוח והיא מוכרת בקהילה הדיאלוגית כמורה מחוננת, סבלנית ומדוייקת. כבת משפחה למתמודד וניצולת טראומה בעצמה היא תומכת נלהבת בגישות שיתופיות וחדשניות בבריאות הנפש.

סיוון בר און ולילה חפר

צוות דפ"י

עו"ס סיוון בר און, עו"ס איתי קנדר ועו"ס לילה חפר

הצוות המיומן שלנו ינגיש ויבאר את הלמידה בעברית. אנחנו מחוייבים להפוך את החוויה לנוחה וחוויות יותר עבורכם.

בוודאי כבר שמעתם עלינו ועל גישת הדיאלוג הפתוח: גישה מערכתית, משפחתית, לא-אלימה, מכבדת – ומעל הכל – מוכחת מחקרית בתור אחת מהגישות היעילות בעולם לעבודה עם משברי חיים חריפים, ביניהם משבר פסיכוטי. אבל מה זה בפועל? אפשר לקרוא מאמרים ולצפות בסרטים, ואפשר לבוא ליומיים של חוויה טוטאלית, לתרגל את העבודה הדיאלוגית ולהבין על מה באמת כולם מדברים.

גם הידע התאורטי וגם התרגול המעשי שמלווה את הסדנה מוכוונים לכך שתוכלו ליישם אותם בעבודה היומיומית שלכן. כיצד מקשיבים באופן דיאלוגי? מהו כלי הרפלקציה? איך מטפחים פוליפוניה? כל אלה ועוד יקבלו מענה תאורטי ופרקטי אותו תוכלו לקחת הביתה.

“התרגולים היו מצויינים, תרגול ההקשבה הנדיבה היה מאתגר, והרפלקציה לימדה אותי שהמיומנות הדיאלוגית שלי זקוקה להמון עבודה, בניגוד למה שחשבתי. זוהי אומנות ‘בסיסית’, ‘פשוטה’ ועם זאת דורשת תרגול מתמיד. בתרגול הרפלקציה הבנתי כמה שיפוטיות והשלכה יש בהקשבה שלנו.”
– אורן רייצ’ס, מתאם תעסוקתי ובעל ניסיון חיים

הסדנאות המבואיות של דפ”י מותאמות הן לאנשי מקצוע והן לבני משפחה, למטופלים לשעבר ובהווה, וכן לכל אדם  הרוצה להרחיב את הסתכלותו על משברים נפשיים אקוטיים.

“זה היה מרתק ומרגש. לקחתי איתי ככ הרבה דברים – מיומנויות שחשוב לי לעבוד עליהן, דרכי לימוד, ממש הבנתי גם על עצמי דברים חדשים. מדהים שכל זה קרה ביומיים!”
– אדווה גפן, מנהלת פרוייקט צרכנים נותני שירות

באיזה שפה תועבר הסדנה? שתי המורות שלנו דוברות אנגלית ואינן דוברות עברית. חלק מהסדנה תועבר על ידיהן באנגלית, וחלק על ידי צוות דפ”י בעברית. כמו כן המצגות יופיעו בשפה העברית והתרגולים יהיו כולם בעברית.

מה הלו”ז/סילבוס עבור ימי הסדנה? נכון לעכשיו, לא ידוע הלו”ז המדוייק, אך הוא ידמה מאוד לסדנת מבוא יוני 2020. לו”ז מדוייק יינתן בהמשך.

מהי מדיניות הביטולים של דפ”י? מדיניות הביטולים עבור אירוע זה מתוארת במסמך מדיניות הביטולים של דפ”י.

האם יוגש אוכל בסדנה? אם תתקיים בסדנה במרחב הפיזי, במהלך הסדנה תהיה זמינה פינת קפה עם כיבוד קל. לא תוגש ארוחת צהריים. אנו פועלים במתכונת ירוקה ולכן מבקשים להגיע עם בקבוק לשתיה קרה וכוס לשתיה חמה מהבית. 

האם יש קשר בין הסדנה המבואית וקורס הבסיס השנתי של דפ”יכן! הסדנה מהווה יחידת לימוד ראשונה, אחריה ניתן להעמיק את הלמידה בקורס הבסיס. ניתן להגיע לסדנה בלי להמשיך לקורס, אך לא ניתן להרשם לקורס בלי השלמת הסדנה.  

האם יתקיימו סדנאות נוספות אחרי אוקטובר? התשובה היא כן, אך עוד אין תאריך לסדנה המבואית הבאה. ניתן להירשם לרשימת התפוצה שלנו וכך לקבל עדכון אישי למייל לפני כולם לקראת הסדנה הבאה!

כמו בכל הסדנאות הקודמות של דפ”י, לאחר שתסתיים, כל משתתפי הסדנה יקבלו ישירות לתיבת המייל שלהם תעודה חתומה המעידה על כך שהם השלימו את הסדנה המבואית של דפ”י. 

תעודה זו מאפשרת את המשך הלימודים בקורס המלא של דפ”י (הן בקורס של 2021, והן בשנים שלאחר מכן). 

“זה היה מרתק ומרגש. לקחתי איתי ככ הרבה דברים – מיומנויות שחשוב לי לעבוד עליהן, דרכי לימוד, ממש הבנתי גם על עצמי דברים חדשים. מדהים שכל זה קרה ביומיים” (אדוה, סדנה מבואית מרץ 19′)

“היה מאלף, מלמד, מרתק, במיוחד שנשארנו אותה רביעיה לאורך התרגולים, זה היה מאד משמעותי. עשינו את השגיאות ביחד, נפגעו, לא הבנו, ובכל תרגול הלכנו ולמדנו והשתפרנו והבנו. וכמובן – הבנה דרך הרגליים, הרבה יותר מאשר דרך המילים” (אנונימית, סדנה מבואית אפריל 18′)

“אני מלאת הודייה והתפעמות על תחושת בית נדירה שאני מרגישה כלפי הדרך הזאת, השקפת העולם החלוצית הזאת והתחושה שמערכת האמונות והערכים שלי ושל הלב שלי מצאו הדהוד שיכול להוות קרקע עבורי לעשות עוד ריפוי בעולם הזה” (קרן, סמינר מבואי מרץ 19′)

“היה כנס מאד מרגש, במיוחד בגלל שכולל גם אנשים שסבלו ומנסים לשרוד, גם בני משפחה, וגם מטפלים ואחרים. היה מאד אנושי ובלי מחיצות שבהן הרבה פעמים נתקלים” (אנונימית, סדנה מבואית ספטמבר 19′)

לא רק אנחנו אומרים שהסדנאות האלו הן חוויה משמעותית הן מבחינת ההתפתחות האישית והן מהבחינה המקצועית – הרבה אנשים כתבו על הסדנה שערכנו באפריל 2018: הפסיכולוג אדם לאוב (כפר שאול) כתב ב’פסיכולוגיה עברית’, הפסיכואנליטיקאית והמרצה אורנה ווסרמן (אוניברסיטת ת”א) כתבה באתר דפ”י, העובדת הסוציאלית לימור דר (דיאלוגיה) כתבה ב’בטיפולנט’, שלומית פנסו, גם היא עובדת סוציאלית, כתבה בעבר באתר של דפ”י .

פעילותה של קהילת דפ”י סוקרה במגוון כלי התקשורת הישראליים, מ’סדר יום עם קרן נויבך’ ועד הטור של אוריה מויאל בעיתון ‘הארץ’. 

מחיר מלא: 1090 ₪
הנחת קורונה זמנית: 25%-!!!
מחיר קורונה מיוחד: 819 

5 הנרשמים הבאים יקבלו במתנה:
– 2 מאמרים קאנוניים של גישת הדיאלוג הפתוח מתורגמים לעברית (25*2 ).
– 3 הקלטות לצפייה ישירה בכל עת של מפגשים בסדרת ‘המקורות הפילוסופים של גישת הדיאלוג הפתוח’ (50*3 ).
סך כל ערך החבילה: 200 ₪!

הרשמה קלה ומהירה

שלב א’ – מילוי של טופס הפרטים האישיים. אנו שואלים כדי להכווין את התכנים של הסדנה טוב יותר לצרכים שלך ושומרים את המידע באופן מאובטח.
שלב ב’ – תשלום באתר מאובטח.
שלב ג’ – קבלה של חשבונית, המהווה אישור לסיומו של תהליך ההרשמה, לכתובת האימייל שסיפקת.

סדנה מבואית בדיאלוג פתוח במרכז:
בית אנוש (רמת גן), ימים ד'-ה', 14-15/10/2020

מיקום: בית אנוש (רמת גן), שדרות הצבי 3.
זמן: ימים ד’-ה’, תאריכים 14-15/10/2020, שעות 8:30-17:00.
למקום מספר חניות והוא זמין בתחבורה ציבורית.

נשארו לכם שאלות? צרו קשר:
במייל: info@opendialogue.co.il 
או בטלפון:
עו”ס סיוון בר און – 054-524-9943

תפוסה עדכנית
60%

מחיר מלא: 1090 ₪
הנחת קורונה זמנית: 25%-!!!
מחיר קורונה מיוחד: 819

 5 הנרשמים הבאים יקבלו במתנה:
– 2 מאמרים קאנוניים של גישת הדיאלוג הפתוח מתורגמים לעברית (25*2 ).
– 3 הקלטות לצפייה ישירה בכל עת של מפגשים בסדרת ‘המקורות הפילוסופים של גישת הדיאלוג הפתוח’ (50*3 ).
סך כל ערך החבילה: 200 ₪!

* ההרשמה היא לשני הימים במלואם בלבד.
* שלא נזדקק לה, אבל הנה מדיניות הביטולים שלנו.

יהיה אשר יהיה, אנחנו מתכוונים לקיים סדנה זו. באם יוטלו מגבלות על שהייה של מספר אנשים בחדר, הסדנה כולה תועתק לזום. בתקופה קצרה צברנו ניסיון נרחב בעריכת סדנאות מקוונות.

שתפו את העמוד (https://bit.ly/odi-oct20):

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter