fbpx

מייסדים ומייסדות

תמונה של עו"ס איתי קנדר

עו"ס איתי קנדר

ניהול מדיה ודיגיטל

עובד סוציאלי, MA במדיניות ציבורית, חוקר מדיניות ובלוגר ביקורתי בתחום ברה"ן, יושב ראש ISPS ישראל בין השנים 2016-2019. איתי עבד 6 שנים כעו"ס במערכת השיקום, כתב את דו"ח חלופות האשפוז בשנת 2015, וכן הקים את אינדקס החלופות לאשפוז פסיכיאטרי – אתר אשר סיפק מידע על החלופות הקיימות בישראל.

תמונה של עו"ס סיוון בר און

עו"ס סיוון בר און

מנכל"ית דפ"י

עובדת סוציאלית, MSW בעבודה סוציאלית בדגש של נשים ומגדר, חוקרת חלופות אשפוז, אקטיביסטית בתחום ברה"ן ועו"ס בבית סוטריה נשים בירושלים. סיוון כתבה את המחקר הראשון אודות בתים מאזנים בישראל – "תפיסותיהם, חוויותיהם ועמדותיהם של אנשי הצוות שעובדים בבית סוטריה ישראל" (בפרסום). 

עובדות ועובדים

תמונה של עו"ס לילה מאיה חפר

עו"ס לילה מאיה חפר

ניהול קהילה ופרוייקטים

עובדת סוציאלית, סופרת, מרצה, יוצרת וחולמת. מלווה אנשים המתמודדים עם משברים נפשיים בראייה קהילתית-מערכתית, ואקטיביסטית בתחום ברה"ן. לילה פועלת מתוך תפיסה שמשבר נפשי מטופל הוא שער לצמיחה והתקרבות לאני האותנטי.

 

מתנדבות ומתנדבים

תמונה של עינת קרפנקופ

עינת קרפנקופ

שיווק ופירסום

מומחית בשיווק דיגיטלי בינל״א מבוסס חווית משתמש UX, קידום אורגני וממומן, ממוקד תוצאות. בעבר, מנהלת תחום דיגיטל ו-e-Commerce בחברת תעופה וסמנכ״ל דיגיטל בחברת מיתוג לשווקים גלובליים. כיום מייסדת חברת B2Market – מספקת מחקרי שוק ומתחרים בדיגיטל לחברות B2B/C ושירותי שיווק דיגיטלי ממוקד מכירות.

יעל הוכמן פיקר

עיצוב גרפי

מעצבת גרפית עצמאית, מנחת קבוצה של סטודנטיות חרדיות בתכנית המנהיגות "שגרירי רוטשילד", בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה ולימודי הסמכה בהתמקדות. כרגע ממשיכה ללמוד ולהעמיק בחיבור בין גוף, נפש ובריאות נפשית. מחוברת מאד לתפיסה ולחזון של דפ"י ברמה האישית והמקצועית.

צילום: זואי רכטר

מירב גילי הירש

פיתוח אסטרטגי וגיוס משאבים

מלווה אנשים, ארגונים וקהילות בתהליכי התמרה. בוגרת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני בתוכנית למדיניות ציבורית באוניברסיטת ת"א. בעלת ניסיון של עשור בארגוני מגזר שני ושלישי בתפקידי הנהלה בכירים. מאמינה שלכל אדם היכולת והידע לרפא את עצמו ועלינו כחברה רק ליצור את המרחבים שיוכלו לאפשר את התהליך.

בן פלדמן

צילום וסאונד

איש סאונד-וידיאו בעל וותק של כ-20 שנה, וצלם מוכשר. בן הוא סטודנט למדעי החברה וחונך בתחום בריאות הנפש. הוא מאמין ביכולתה של גישת הדיאלוג הפתוח ליצור שינוי משמעותי בתחום.

רותם כהני

כתיבה ותרגום

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית וחינוכית. כיום ממשיכה ללמוד ולהעמיק על שיטות וגישות טיפול גוף-נפש, ובפרט תקשורת מקרבת (לה היא יוצרת ומעבירה תכנים מגוונים). מחוברת מאוד לתפיסה ולחזון של דפ"י ברמה האישית והמקצועית וחולמת בעתיד לקחת חלק בפיתוח מערכת חלופות האשפוז בישראל תוך יישום של ד"פ ותקשורת מקרבת.

אילון ידלין

אילון ידין

ניהול פיננסי

עו"ד, בעל תואר ראשון בחשבונאות ו-MA במשפטים עם התמחות בנדל"ן. חוקר עסקים משפחתיים ועוסק בייזום נדל"ן. בעל ניסיון עשיר בתכנון פיננסי, בניה וניהול תקציבים ותוכניות עסקיות לפרויקטים במגוון תחומים. מחובר באופן עמוק לעקרונות של דפ"י ומאמין ביכולתה להביא לשינוי משמעותי בתחום.

יובל גאון

ניהול האתר

פסיכולוג, MA בפסיכולוגיה קלינית. עוסק בטיפול בילדים מתבגרים ומבוגרים. עובד מתוך ראייה אינטגרטיבית, מאמין בחיבורים בין גישות תפיסות ותחומים שונים. מתחבר מאוד ברמה האישית והמקצועית לערכים שעומדים בבסיס גישת הדיאלוג הפתוח, ותופס כשליחות את יישומה של הגישה במערכת בריאות הנפש בארץ.

מתנדבים ומתנדבות בעבר

ברצוננו גם להודות למתנדבים והמתנדבות שעזרו לנו למשך תקופה משמעותית בעבר שלנו: עו"ד תמיר חודורוב (שסייע לנו בייעוץ משפטי בשנים 2018-2020), סנונית ברבן ועו"ס ג'ניה קלנר (שסייעו לנו בעבודות אדמינסטרטיביות ב-2019) ועוד רבים מכדי שנוכל לציין את כולם כאן, אך אנחנו אסירי תודה לסיוע שנתנו לנו.

רוצים גם להתנדב בדפ"י? צרו איתנו קשר ובואו נדבר! מעדיפים לתרום להמשך פעילותנו? אפשר לעשות את זה בקלות ובזריזות בעמוד התרומות שלנו!