fbpx

מייסדים ומייסדות

תמונה של עו"ס איתי קנדר

עו"ס איתי קנדר

ניהול מדיה

עובד סוציאלי, MA במדיניות ציבורית, חוקר מדיניות ובלוגר ביקורתי בתחום ברה”ן, יושב ראש ISPS ישראל בין השנים 2016-2019. איתי עבד 6 שנים כעו”ס במערכת השיקום, כתב את דו”ח חלופות האשפוז בשנת 2015, וכן הקים את אינדקס החלופות לאשפוז פסיכיאטרי – אתר המספק מידע על החלופות הקיימות ומתעדכן בהתאם לשינויים בשטח. 

תמונה של עו"ס סיוון בר און

עו"ס סיוון בר און

ניהול תפעולי

עובדת סוציאלית, MSW בעבודה סוציאלית בדגש של נשים ומגדר, חוקרת חלופות אשפוז, אקטיביסטית בתחום ברה”ן ועו”ס בבית סוטריה נשים בירושלים. סיוון כתבה את המחקר הראשון אודות בתים מאזנים בישראל – “תפיסותיהם, חוויותיהם ועמדותיהם של אנשי הצוות שעובדים בבית סוטריה ישראל” (בפרסום). 

עובדות ועובדים

תמונה של עו"ס לילה מאיה חפר

עו"ס לילה מאיה חפר

ניהול קהילה

עובדת סוציאלית, סופרת, מרצה, יוצרת וחולמת. מלווה אנשים המתמודדים עם משברים נפשיים בראייה קהילתית-מערכתית, ואקטיביסטית בתחום ברה”ן. לילה פועלת מתוך תפיסה שמשבר נפשי מטופל הוא שער לצמיחה והתקרבות לאני האותנטי.

 
תמונה של עו"ד תמיר חודורוב

עו"ד תמיר חודורוב

יעוץ משפטי

עו”ד מתמחה בהייטק, סטארטאפים וחברות. מתנדב בוועדת משפט ופסיכיאטריה של לשכת עורכי דין וממונה על תחום חלופות לאשפוז פסיכיאטרי. תמיר סבור שיש הכרח לבחון חלופות אישפוז בכל מקרה פסיכיאטרי אקוטי על מנת להקטין את הנזק שנגרם עקב האישפוז הכפוי.

 

מתנדבות ומתנדבים

תמונה של עינת קרפנקופ

עינת קרפנקופ

שיווק ופירסום

מומחית בשיווק דיגיטלי בינל״א מבוסס חווית משתמש UX, קידום אורגני וממומן, ממוקד תוצאות. בעבר, מנהלת תחום דיגיטל ו-e-Commerce בחברת תעופה וסמנכ״ל דיגיטל בחברת מיתוג לשווקים גלובליים. כיום מייסדת חברת B2Market – מספקת מחקרי שוק ומתחרים בדיגיטל לחברות B2B/C ושירותי שיווק דיגיטלי ממוקד מכירות.

יעל הוכמן פיקר

עיצוב גרפי

מעצבת גרפית עצמאית, מנחת קבוצה של סטודנטיות חרדיות בתכנית המנהיגות “שגרירי רוטשילד”, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה ולימודי הסמכה בהתמקדות. כרגע ממשיכה ללמוד ולהעמיק בחיבור בין גוף, נפש ובריאות נפשית. מחוברת מאד לתפיסה ולחזון של דפ”י ברמה האישית והמקצועית.

צילום: זואי רכטר

מירב גילי הירש

פיתוח אסטרטגי וגיוס משאבים

מלווה אנשים, ארגונים וקהילות בתהליכי התמרה. בוגרת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני בתוכנית למדיניות ציבורית באוניברסיטת ת”א. בעלת ניסיון של עשור בארגוני מגזר שני ושלישי בתפקידי הנהלה בכירים. מאמינה שלכל אדם היכולת והידע לרפא את עצמו ועלינו כחברה רק ליצור את המרחבים שיוכלו לאפשר את התהליך.

בן פלדמן

צילום וסאונד

איש סאונד-וידיאו בעל וותק של כ-20 שנה, וצלם מוכשר. בן הוא סטודנט למדעי החברה וחונך בתחום בריאות הנפש. הוא מאמין ביכולתה של גישת הדיאלוג הפתוח ליצור שינוי משמעותי בתחום.

עו"ס ג'ניה קלנר

אדמינסטרציה

עובדת סוציאלית, MSW, מומחית בניהול פרויקטים בארגונים שנותנים שירותים חברתיים ורגשיים לאוכלוסיות גדולות. ג’ניה מגיעה לתחום לאחר ניסיון עשיר בארגוני הסיוע לנפגעות תקיפה מינית, וחיבור עמוק לפעולה למען חלופות לאשפוז פסיכיאטרי בישראל.

אילון ידלין

גזברות

עו”ד, בעל תואר ראשון בחשבונאות ו-MA במשפטים עם התמחות בנדל”ן. חוקר עסקים משפחתיים ועוסק בייזום נדל”ן. בעל ניסיון עשיר בתכנון פיננסי, בניה וניהול תקציבים ותוכניות עסקיות לפרויקטים במגוון תחומים. מחובר באופן עמוק לעקרונות של דפ”י ומאמין ביכולתה להביא לשינוי משמעותי בתחום.

רותם כהני

כתיבה ותרגום

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית וחינוכית. כיום ממשיכה ללמוד ולהעמיק על שיטות וגישות טיפול גוף-נפש, ובפרט תקשורת מקרבת (לה היא יוצרת ומעבירה תכנים מגוונים). מחוברת מאוד לתפיסה ולחזון של דפ”י ברמה האישית והמקצועית וחולמת בעתיד לקחת חלק בפיתוח מערכת חלופות האשפוז בישראל תוך יישום של ד”פ ותקשורת מקרבת.

ארגונים שותפים