fbpx

סדנה מבואית חמישית של דפ"י - ההרשמה הסתיימה!

סדנת מבוא: 8-9/1/20 בר"ג

לאחר 4 סדנאות מבואיות מוצלחות ומרגשות דפ”י מציעים סדנה מבואית נוספת בגישת הדיאלוג הפתוח, והפעם – עם תרגום סימולטני בעל פה לעברית!

שימו לב! ההרשמה לסדנה הסתיימה.

הצטרפו לקהילה הולכת וגדלה של יותר מ-200 איש ואישה שהשתתפו בסדנאות המבואיות שלנו וזכו להכיר ולחוות בעצמם את הדיאלוג הפתוח. להבין את התאוריה, לתרגל את הכלים ולהתחיל בתנועה לעבר טיפול דיאלוגי יותר.

עכשיו כבר בטוח לומר שהגישה שנפוצה בעולם מכה שורשים גם בישראל, כשאנחנו בפתחה של הסדנה החמישית, עם צמד המורות שמלוות גם את הקורס המלא בגישה!

הסדנה תתקיים ב-8-9/1/2020 (ימים ד’ וה’) ב”בית אנוש”, שדרות הצבי 3, רמת גן.  באופן מיוחד – סדנה זו תהיה בתרגום לעברית! כל המצגות וכל ההרצאות יתורגמו, והתירגולים יתקיימו גם כן בעברית.

מספר המשתתפות-ים מוגבל ל-50. שריינו לכם מקום כעת, לעתים מסתיימת ההרשמה חודשים לפני מועד הסדנה!

ללמוד מהמורות הטובות בעולם

רייצ'ל וודינגהם

פרקטיקנית דיאלוג פתוח, מנחת סדנאות ומרצה

רייצ’ל ידועה בארצה כאקטיבסטית בעלת ניסיון חיים של שמיעת קולות ואשפוזים פסיכיאטריים אשר סללה את דרכה לעשייה מקצועית והסברתית פורצת דרך. לאחר שסיימה  3 שנות לימוד של דיאלוג פתוח בלונדון, היא עבדה כחלק מהצוות הראשון של דיאלוג פתוח בבריטניה, שהעניק טיפול קהילתי ומשברי. רייצ’ל נאמנה של תנועת שומעי הקולות (Hearing Voices Network), ומכהנת כסגנית יו”ר ISPS בריטניה.

תמונה של איסולט טוואמלי

איסולט טוואמלי

פרקטיקנית דיאלוג פתוח, מנהלת צוותים, מכשירה מטפלים בגישה

איסולט היא פסיכולוגית קלינית ומורה להכשרת מטפלים בשיטת הדיאלוג הפתוח. היא מגיעה אלינו מאירלנד, שם היא מובילה שירות דיאלוגי שניתן כחלק ממערך בריאות הנפש למבוגרים (החל מ 2012). איסולט למדה במחזור הראשון להכשרת מנחים בגישת הדיאלוג הפתוח והיא מוכרת בקהילה הדיאלוגית כמורה מחוננת, סבלנית ומדוייקת. כבת משפחה למתמודד וניצולת טראומה בעצמה היא תומכת נלהבת בגישות שיתופיות וחדשניות בבריאות הנפש.

בוודאי כבר שמעתם עלינו ועל גישת הדיאלוג הפתוח: גישה מערכתית, משפחתית, לא-אלימה, מכבדת – ומעל הכל – מוכחת מחקרית בתור אחת מהגישות היעילות בעולם לעבודה עם משברי חיים חריפים, ביניהם משבר פסיכוטי. אבל מה זה בפועל? אפשר לקרוא מאמרים ולצפות בסרטים, ואפשר לבוא ליומיים של חוויה טוטאלית, לתרגל את העבודה הדיאלוגית ולהבין על מה באמת כולם מדברים.

גם הידע התאורטי וגם התרגול המעשי שמלווה את הסדנה מוכוונים לכך שתוכלו ליישם אותם בעבודה היומיומית שלכן. כיצד מקשיבים באופן דיאלוגי? מהו כלי הרפלקציה? איך מטפחים פוליפוניה? כל אלה ועוד יקבלו מענה תאורטי ופרקטי אותו תוכלו לקחת הביתה.

“התרגולים היו מצויינים, תרגול ההקשבה הנדיבה היה מאתגר, והרפלקציה לימדה אותי שהמיומנות הדיאלוגית שלי זקוקה להמון עבודה, בניגוד למה שחשבתי. זוהי אומנות ‘בסיסית’, ‘פשוטה’ ועם זאת דורשת תרגול מתמיד. בתרגול הרפלקציה הבנתי כמה שיפוטיות והשלכה יש בהקשבה שלנו” – אורן רייצ’ס, מתאם תעסוקתי ובעל ניסיון חיים (השתתף בסדנה השלישית של דפ”י)

הסדנאות המבואיות של דפ”י מותאמות הן לאנשי מקצוע והן לבני משפחה, למטופלים לשעבר ובהווה, וכן לכל אדם  הרוצה להרחיב את הסתכלותו על משברים נפשיים אקוטיים. 

“זה היה מרתק ומרגש. לקחתי איתי ככ הרבה דברים – מיומנויות שחשוב לי לעבוד עליהן, דרכי לימוד, ממש הבנתי גם על עצמי דברים חדשים. מדהים שכל זה קרה ביומיים!” – אדווה גפן, מנהלת פרוייקט צרכנים נותני שירות (השתתפה בסמינר השלישי של דפ”י)

באיזה שפה תועבר הסדנה? שתי המורות שלנו דוברות אנגלית ואינן דוברות עברית. עם זאת, בסדנה הנוכחית, ובפעם הראשונה יתקיים תרגום סימולטני לעברית. כמו כן המצגות יופיעו בשפה העברית והתרגולים יוכלו כולם להיות בעברית.

מה הלו”ז/סילבוס עבור ימי הסדנה? הכל מופיע בקובץ שניתן להוריד כאן: דפי – סדנה מבואית ינואר לוז ותכנים.

מהי מדיניות הביטולים של דפ”י? מדיניות הביטולים עבור אירוע זה מתוארת במסמך מדיניות הביטולים של דפ”י.

האם יוגש אוכל בסדנה? במהלך הסדנה תהיה זמינה פינת קפה עם כיבוד קל. לא תוגש ארוחת צהריים. אנו פועלים במתכונת ירוקה ולכן מבקשים להגיע עם בקבוק לשתיה קרה וכוס לשתיה חמה מהבית. 

האם יש קשר בין הסדנה המבואית וקורס הבסיס השנתי של דפ”יכן! הסדנה מהווה יחידת לימוד ראשונה, אחריה ניתן להעמיק את הלמידה בקורס הבסיס. ניתן להגיע לסדנה בלי להמשיך לקורס, אך לא ניתן להרשם לקורס בלי השלמת הסדנה.  

האם יתקיימו סדנאות נוספות אחרי ינואר? התשובה היא כן, אך עוד אין תאריך לסדנה המבואית הבאה. ניתן להירשם לרשימת התפוצה שלנו וכך לקבל עדכון אישי למייל לפני כולם לקראת הסדנה הבאה!

כמו בכל הסדנאות הקודמות של דפ”י, לאחר שתסתיים, כל משתתפי הסדנה יקבלו ישירות לתיבת המייל שלהםמירב הירש תעודה חתומה המעידה על כך שהם השלימו את הסדנה המבואית של דפ”י. 

תעודה זו מאפשרת את המשך הלימודים בקורס המלא של דפ”י (הן בספטמבר 2019, והן בשנים שלאחר מכן). 

“זה היה מרתק ומרגש. לקחתי איתי ככ הרבה דברים – מיומנויות שחשוב לי לעבוד עליהן, דרכי לימוד, ממש הבנתי גם על עצמי דברים חדשים. מדהים שכל זה קרה ביומיים” (אדוה, סדנה מבואית מרץ 19′)

“היה מאלף, מלמד, מרתק, במיוחד שנשארנו אותה רביעיה לאורך התרגולים, זה היה מאד משמעותי. עשינו את השגיאות ביחד, נפגעו, לא הבנו, ובכל תרגול הלכנו ולמדנו והשתפרנו והבנו. וכמובן – הבנה דרך הרגליים, הרבה יותר מאשר דרך המילים” (אנונימית, סדנה מבואית אפריל 18′)

“אני מלאת הודייה והתפעמות על תחושת בית נדירה שאני מרגישה כלפי הדרך הזאת, השקפת העולם החלוצית הזאת והתחושה שמערכת האמונות והערכים שלי ושל הלב שלי מצאו הדהוד שיכול להוות קרקע עבורי לעשות עוד ריפוי בעולם הזה” (קרן, סמינר מבואי מרץ 19′)

“היה כנס מאד מרגש, במיוחד בגלל שכולל גם אנשים שסבלו ומנסים לשרוד, גם בני משפחה, וגם מטפלים ואחרים. היה מאד אנושי ובלי מחיצות שבהן הרבה פעמים נתקלים” (אנונימית, סדנה מבואית ספטמבר 19′)

לא רק אנחנו אומרים שהסדנאות האלו הן חוויה משמעותית הן מבחינת ההתפתחות האישית והן מהבחינה המקצועית – הרבה אנשים כתבו על הסדנה שערכנו באפריל 2018: הפסיכולוג אדם לאוב (כפר שאול) כתב ב’פסיכולוגיה עברית’, הפסיכואנליטיקאית והמרצה אורנה ווסרמן (אוניברסיטת ת”א) כתבה באתר דפ”י, העובדת הסוציאלית לימור דר (דיאלוגיה) כתבה ב’בטיפולנט’, שלומית פנסו עובדת סוציאלית כתבה באתר דפ”י .

פעילותה של קהילת דפ”י סוקרה במגוון כלי התקשורת הישראליים, מ’סדר יום עם קרן נויבך’ ועד הטור של אוריה מויאל בעיתון ‘הארץ’. 

מחיר מלא: 1,590 ₪
מחיר מוזל: 1,090 ₪

שימו לב: מחיר זה נמוך משמעותית מסדנאות דומות ברחבי בעולם!

הרשמה קלה ומהירה

שלב א’ – למלא את טופס הפרטים האישיים. אנו שואלים כדי להכווין את התכנים של הסדנה טוב יותר לצרכים שלך ושומרים את המידע באופן מאובטח.
שלב ב’ – תשלום באתר מאובטח (מחיר לכרטיס – 1090 ש”ח).
שלב ג’ – קבלה של אישור סופי שהרשמתך נקלטה וחשבונית נשלחה אליך למייל.

שימו לב! ההרשמה לסדנה הסתיימה, תוכלו להירשם אל רשימת ההמתנה שלנו באמצעות הטופס!

סדנה מבואית בדיאלוג פתוח במרכז:
בית אנוש (רמת גן), ימים ד'-ה', 8-9/1/20

מיקום: בית אנוש (רמת גן), שדרות הצבי 3
זמן: ימים ד’-ה’, תאריכים 8-9/1/2020, שעות 08:30-17:00.
למקום מספר חניות והוא זמין בתחבורה ציבורית.

נשארו לכם שאלות? צרו קשר:
במייל: open.dialogue.israel@gmail.com
או בטלפון:
עו”ס איתי קנדר – 054-588-5626
עו”ס סיוון בר און – 054-524-9943

תפוסה עדכנית
100%

מחיר מלא: 1,590 ₪
מחיר מוזל: 1,090 ₪

שימו לב: מחיר זה נמוך משמעותית מסדנאות דומות ברחבי בעולם!

שימו לב! ההרשמה לסדנה הסתיימה.

* ההרשמה היא לשני הימים במלואם בלבד.
* שלא נזדקק לה, אבל הנה מדיניות הביטולים שלנו.

 

שתפו את העמוד (http://bit.ly/odi-intro-jan20):

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter